Šanami - nejen šátky na nošení miminek

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy ŠaNaMi vyrábějící od roku 2004 šátky na nošení miminek. Sortiment vybraný pro náš e-shop je prověřený a otestovaný námi i našimi dvěma dětmi. Nabízíme pouze to, o čemž jsme přesvědčeni, že je to kvalitní a dobré.
Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

ALT

ALTALT

Sledujte náš videokanál

Sofshellové bundy

Sofshellové bundy pro nošení dětí ochrání vás i vaše miminko při  nošení v šátku nebo nosítku před nepřízní počasí. Při chladném počasí je vhodné použít jako spodní zateplovací vrstvu fleecovou mikinu pro nošení dětí.

Bunda nebo mikina 3v1 znamená, že máte bundu na běžné nošení bez dítěte, dále bundu pro nošení v těhotenství a bundu pro nošení s dítětem v šátku či nosítku na břiše i zádech. Součástí bundy je těhotenská vsadka a nosící vsadka.

Bunda nebo mikina 2v1 poslouží v době,kdy své děťátko nosíte v šátku nebo nosítku na břiše nebo zádech a dále pak je vhodná i pro běžné nošení. Součástí bundy je nosící vsadka.

Nosící vsadka: rozšíří bundu pro dobu nošení o cca 33cm, netřeba tedy při poměřování bundy navíc přidávat cm, bundu volte podle svého těla, přídavky na dítě vyřeší vsadky

Těhotenská vsadka: rozšíří bundu právě pro Vaše rostoucí bříško, bundu si tedy nekupujte zbytečně větší, o zakrytí bříška se postará těhotenská vsadka, jež je součástí bund a mikin 3v1

Rozměry bundy: nejlépe zjistíte, jakou velikost pořídit tak,že si poměříte svoji současnou bundu,která Vám dobře padne a pak nahlédnete do naší velikostní tabulky, zde jsou rozměry bundy ( nikoli vašeho těla).

Pokud i přes všechno poměřování zboží nesedne, je samozřejmostí možná výměna, je možné i zaslání např. 2 velikostí, abyste si doma vklidu mohly vše  vyzkoušet a promyslet.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 8
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 8

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Souhlasím se vším
Nastavení
Nesouhlasím