Šanami - nejen šátky na nošení miminek

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy ŠaNaMi vyrábějící od roku 2004 šátky na nošení miminek. Sortiment vybraný pro náš e-shop je prověřený a otestovaný námi i našimi dvěma dětmi. Nabízíme pouze to, o čemž jsme přesvědčeni, že je to kvalitní a dobré.
Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

ALT

ALTALT

Sledujte náš videokanál

Fleecové mikiny

Sofshellové bundy pro nošení dětí ochrání vás i vaše miminko při nošení v šátku nebo nosítku před nepřízní počasí. Zajistí aby bylo teplo vám i vašenu dítěti. V případě vlhkého počasí je vhodné oblečení doplnit softsheelovou bundou pro nošení dětí.

Bunda nebo mikina 3v1 znamená, že máte bundu na běžné nošení bez dítěte, dále bundu pro nošení v těhotenství a bundu pro nošení s dítětem v šátku či nosítku na břiše i zádech. Součástí bundy je těhotenská vsadka a nosící vsadka.

Bunda nebo mikina 2v1 poslouží v době,kdy své děťátko nosíte v šátku nebo nosítku na břiše nebo zádech a dále pak je vhodná i pro běžné nošení. Součástí bundy je nosící vsadka.

Nosící vsadka: rozšíří bundu pro dobu nošení o cca 33cm, netřeba tedy při poměřování bundy navíc přidávat cm, bundu volte podle svého těla, přídavky na dítě vyřeší vsadky

Těhotenská vsadka: rozšíří bundu právě pro Vaše rostoucí bříško, bundu si tedy nekupujte zbytečně větší, o zakrytí bříška se postará těhotenská vsadka, jež je součástí bund a mikin 3v1

Rozměry mikyny: nejlépe zjistíte, jakou velikost pořídit tak,že si poměříte svoji současnou bundu,která Vám dobře padne a pak nahlédnete do naší velikostní tabulky, zde jsou rozměry bundy ( nikoli vašeho těla).

Pokud i přes všechno poměřování zboží nesedne, je samozřejmostí možná výměna, je možné i zaslání např. 2 velikostí, abyste si doma vklidu mohly vše  vyzkoušet a promyslet.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 6
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 6

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Souhlasím se vším
Nastavení
Nesouhlasím