Šanami - nejen šátky na nošení miminek

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy ŠaNaMi vyrábějící od roku 2004 šátky na nošení miminek. Sortiment vybraný pro náš e-shop je prověřený a otestovaný námi i našimi dvěma dětmi. Nabízíme pouze to, o čemž jsme přesvědčeni, že je to kvalitní a dobré.
Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

ALT

ALTALT

Sledujte náš videokanál

Šátky na nošení miminek

Šátek na nošení dětí a  miminek je úžasný pruh látky, který pomáhá v péči o vaše děti. Když miminko pláče, většina maminek jej vezme do náruče, pak je bolí záda nebo ruce. Se šátkem na nošení dětí takové problémy nemáte. Miminko se v šátku brzy zklidní, často i usne a je jedno. co se okolo děje. Cítí se v bezpečí, stejně jako v děloze maminky. Je to nádherný pocit, když to uplakané miminko, které ještě nedovede říct co ho trápí, ihned po uvázání do šátku spokojeně usne.

Šátky na nošení dětí a miminek Šanami jsou tu proto aby maminkám usnadnili péči o miminko od samého narození až do doby kdy jejich dítko bude zcela samostatně zvládat veškeré každodenní potřebné přesuny. Z našich zkušeností víme, že se šátek na nošení velmi hodí až do 3-4 let dítěte.

Styl a četnost používání šátku na nošení dětí je zcela individuální a vždy záleží na každém, kdo jej používá. Jsou rodiče, kteří na šátek na nošení dětí nedají dopustit a ani si nepořídí kočárek. Jiní používají šátek pouze v případě, když se potřebují přemístit někam, kam se nedostanou s kočárkem. A někteří rodiče sahají po šátku ve chvílích, kdy potřebují svoje dítě utišit. Všichni se však shodují, že šátek na nošení dětí je úžasná věc a nedají na něj dopustit.

Zobrazit více
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 39
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 39

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Souhlasím se vším
Nastavení