Šanami - nejen šátky na nošení miminek

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy ŠaNaMi vyrábějící od roku 2004 šátky na nošení miminek. Sortiment vybraný pro náš e-shop je prověřený a otestovaný námi i našimi dvěma dětmi. Nabízíme pouze to, o čemž jsme přesvědčeni, že je to kvalitní a dobré.
Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

ALT

ALTALT

Sledujte náš videokanál

Kurzy vázání šátků na nošení miminek a dětí

27. 02. 2022, 11:17

Každý pátek od 17:00 pořádáme v Týništi nad Orlicí kurzy vázání šátků na nošení dětí ŠaNaMi (v případě zájmu lze domluvit termín i v jiný den v týdnu). Je zde možnost vázání nejenom zhlédnout, ale i prakticky si jej vyzkoušet. Ke zhlédnutí zde budou všechny námi vyráběné šátky na nošení miminek ŠaNaMi a oblečení k nošení dětí, které si zde můžete následně i zakoupit. Dále si budete moci prohlédnout sortiment látkových plenek Bamboolik, dámských hygienických látkových vložek, oblečení pro nošení na chladné dny, ekopraní Yelou Blue, mýdlové ořechy a eko kosmetiku Saloos, Bioturm, Atok.

Na tento kurz je nutné se dopředu ohlásit, počet míst je omezen.

Cena prezentace je 350,- Kč na osobu.

Při současném nakoupení šátku či plenkové výbavy prezentace zdarma.

Adresa:
Jan Adamec - ŠaNaMi
V Sítinách 489
Týniště nad Orlicí
Mapa
GPS: 50°9'8.658"N, 16°4'53.749"E

Kontakty:
Hana Adamcová
Tel:. 605 327 450
E-mail: sanami@centrum.cz

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Souhlasím se vším
Nastavení
Nesouhlasím