Curanatura - Bambusový zubní kartáček - Bamboo

Kód zboží: 3913191

Přírodní bambusový kartáček na zuby Bamboo extra soft má extra jemné štětiny, které jsou vyrobené z biologicky odbouratelných přírodních vláken bambusové celulózy. Má extra jemné štětiny z  bambusové celulózy

  • Cena vč. DPH:85 Kč
  • Cena bez DPH:70 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Curanatura - Bambusový zubní kartáček - Bamboo

Přírodní kartáček na zuby Bamboo extra soft je jako jeden z mála na trhu, který splňuje přesné požadavky Světového symposia orální hygieny. Má extra jemné štětiny, které jsou vyrobené z biologicky odbouratelných přírodních vláken bambusové celulózy, které jsou velmi měkké a jemné k vašim zubům a dásním. Štětiny jsou rovně střižené se zaoblenými konci.
Je doporučován obzvlášť při čištění zubů a dásní. Stejně tak je ekologicky kompostovatelný celý kartáček, který je vyroben z tepelně ošetřeného bambusu.

Bambus je přirozeně antibakteriální a antimikrobický. Má tedy přirozenou ochranu proti škůdcům a plísním, proto při jeho pěstování se nepoužívají žádné pesticidy ani hnojiva. Navíc je pěstován na kontrolované plantáži, kde se dodržují mezinárodní standardy pro označení BIO. Je tedy vyloučena jakákoliv chemická látka v rukojeti kartáčku. Povrch kartáčku je ošetřen karbonizací, která prodlužuje životnost ručky, má voděodolný povrch a tím zabraňuje usazování nečistot a mikrobů. 

Materiály kartáčku podléhají přísným zdravotním kritériím. Neobsahuje žádné příměsy ftalátů ani bisfenolu A.

Obal je vyroben z recyklovatelného papíru.

Hustota kartáčku je 80 štětin v jedné dírce.

Komentáře
Výrobci
Způsoby dopravyKontakt

Kontaktní osoba:
Hana Adamcová
V Sítinách 489
517 21 Týniště nad Orlicí
E-mail: sanami@centrum.cz
Telefon: 499 599 250
Mobil: 605 327 450

Možnost osobního vyzvednutí

Široký sortiment ihned k odběru

Nutno se předem ohlásit. Více...