Difuzéry éterických olejů

Difuzér je zařízení na šetrné rozptylování éterických olejů do ovzduší. Je vhodný do všech prostor, kde není možnost obsluhovat aromalampu nebo kde otevřený plamen svíčky není žádoucí. Mohou to být ordinace a čekárny lékařů, nemocnice, léčebny, domovy pro seniory, zařízení pro děti, prostory knihoven, učeben nebo pracovišť, kde se shromažďuje větší počet lidí, anebo naopak malé uzavřené prostory motorových vozidel.

Velké využití nacházejí difuzéry v domácnostech. Hodí se pro léčebné využití do prostor k dětem či nemocným nebo pro radost k dotváření příjemného domácího prostředí. V obchodech, wellness centrech, kosmetických salonech nebo při pracovních jednáních je vhodně zvolený éterický olej účinným pomocníkem k vytvoření požadované atmosféry. Po zapojení difuzéru se olej rozptýlí do prostoru během několika minut, takže je rovněž vhodný všude tam, kde je třeba éterický olej rozptýlit rychle.

Výhodou difuzérů a odpařovačů je šetrné rozptylování éterických olejů do prostoru, kdy aroma cítíte již po několika vteřinách. Jsou bezpečné a rychlé na obsluhu, pro terapeutický účinek můžete použít jak éterické oleje, tak hydroláty (pravé květové vody). Vybrat si můžete také cílené synergické směsi éterických olejů pro zlepšení zdraví a duševní pohody.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Difuzér se zvlhčovačem vzduchu

Ultrazvukový difuzér vytvářející jemnou mlhu, která nese éterické oleje a příjemně zvlhčuje suchý vzduch. Umožňuje zvolit příjemné podbarvení, které dotváří náladu, případně barevné ladění vypnout.

Skladem
Cena:844 Kč

Nobilis Tilia - Porcelánová elektrická aromalampa

Elegantní elektrická aromalampa z bílého porcelánu s jemným dekorem inspirovaným květinami dotváří relaxační atmosféru Éterické oleje se uvolňují šetrným kontrolovaným zahříváním, a tak si zachovávají všechny důležité vlastnosti.

7dní
Cena:1 423 Kč

Nobilis Tilia - Prostorový difuzér éterických oleju

Difuzér představuje nejjednodušší a zároveň nejšetrnější způsob rozptylování éterických olejů do prostoru. Vonné molekuly se uvolňují mechanicky bez zahřívání, a tak si éterické oleje zachovávají všechnydůležité vlastnosti

7dní
Cena:1 577 Kč
Výrobci
Způsoby dopravyKontakt

Jan Adamec
V Sítinách 489
517 21 Týniště nad Orlicí
E-mail: sanami@centrum.cz
Telefon: 499 599 250
Mobil: 605 327 450

Možnost osobního vyzvednutí

Široký sortiment ihned k odběru

Nutno se předem ohlásit. Více...