Šanami - nejen šátky na nošení miminek

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy ŠaNaMi vyrábějící od roku 2004 šátky na nošení miminek. Sortiment vybraný pro náš e-shop je prověřený a otestovaný námi i našimi dvěma dětmi. Nabízíme pouze to, o čemž jsme přesvědčeni, že je to kvalitní a dobré.
Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

ALT

ALTALT

Sledujte náš videokanál

Bamboolik - Vícevrstvá bambusová plena s kapsou

Vícevrstvá bambusová froté plena obdélníkového tvaru, prošitá v třetinách s kapsou do které je možno vložit vkládací plenku a tím zvýšit jeji savost. Univerzální plenka pro celé období nošení plenek.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
173 Kč
katalogové číslo: 3912756
záruka:24 měsíců
výrobce:Bamboolik
cena bez DPH:142,98 Kč
cena vč. DPH:173 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Vícevrstvá bambusová froté plena obdélníkového tvaru, prošitá v třetinách s kapsou do které je možno vložit vkládací plenku a tím zvýšit jeji savost. Univerzální plenka pro celé období nošení plenek.

Vícevrstvá plena s kapsou je složena z jedné vrstvy bambusového froté a jedné vrstvy velmi savého bambusového flísu. Plenka je obdélníkového tvaru, prošitá v třetinách, v prostřední třetině je vytvořena kapsa. Do kapsy je možné vložit krátkou vkládací plenku nebo batolecí vkládací plenku. Tím lze výrazně zvýšit savost pouze v potřebné části plenky bez zbytečného zvyšování objemu na zádech malého miminka. Pro malá miminka je plena dostatečně savá i bez dodatečného vycpání vkládací plenkou.

Vícevrsvtvá plena s kapsou má 3 možnosti použití

  • pomocí snappi sponky lze zapnout na kalhotkový sklad již pro 3kilogramová miminka, tento sklad vydrží do cca 10kg
  • přeložením na 1/4 po délce lze plenku používat jako plenku "na rovno" přímo do svrchních kalhotek
  • přeložením na 1/4 po délce lze plenku používat jako extra savou vrstvu do noční kalhotkové pleny

Plenka je použitelná od cca 3 kg (na kalhotkový sklad bez vycpání) až do konce plenkovacího období, což z ní dělá jednu z nejuniverzálnějších plenek. Velikost plenky se reguluje zahnutím v zadní částí plenky.

Rozměry před vypráním 37x45cm, při používání potom cca 34x40cm, odpovídá velikosti M a zhruba do 10 kg lze zapnout na kalhotkový sklad.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Souhlasím se vším
Nastavení