Šanami - nejen šátky na nošení miminek

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy ŠaNaMi vyrábějící od roku 2004 šátky na nošení miminek. Sortiment vybraný pro náš e-shop je prověřený a otestovaný námi i našimi dvěma dětmi. Nabízíme pouze to, o čemž jsme přesvědčeni, že je to kvalitní a dobré.
Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

ALT

ALTALT

Sledujte náš videokanál

Jedno velikostní plenky

Jednovelikostní plenky rostou s vaším miminkem a výhodou těchto plenek je, že se dají pomocí patentků a suchých zipů velikostně upravit dle potřeby. Tyto plenky vám vystačí od narození až po dobu kdy začne vaše dítko chodit na nočník.

Typy jednovelikostních plenek:

Vše v jednom - All in One- jsou plenky pro velmi jednoduchý způsob přebalování. Tvarově jsou vyrobeny jako plenky jednorázové, vnitřní strana je sací která je pevně spojena se svrchní vodě nepropustnou vrstvou. Bývají doplněny kapsičkou na vložní sací vložky. Plenka se pere komplet celá.
Výhody -  velice jednoduchý způsob přebalování, kompaktnost plenky
Nevýhody - delší doba schnutí, vyšší pořizovací náklady

Vše ve dvou - All in Two - jsou plenky pro ekomonické zdravé přebalování, kdy je vnitřní savé jádro samostatné buď jako tvarovaná vkládací plenka nebo kalhotková plenka a přes vrch se používají svrchní plenky. Při přebalování se vymění pouze vnitřní savé jádro a svrchní plenku lze použít znovu.
Výhody - menší pořizovací náklady, kratší doba schnutí
Nevýhody - sací jádro oddělené od svrchní plenky ( je to nevýhoda?)

Noční kalhotková plenka - Tvarovaná kalhotková plenka  pro větší miminka se zvýšenou savostí. Do kapsy v zadní části lze vložit potřebný počet vkládacích plenek k získání potřebné savosti dle potřeb dítěte. Přes tuto plenku se používají svrchní plenky

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 3
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 3

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Souhlasím se vším
Nastavení
Nesouhlasím