Šanami - nejen šátky na nošení miminek

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy ŠaNaMi vyrábějící od roku 2004 šátky na nošení miminek. Sortiment vybraný pro náš e-shop je prověřený a otestovaný námi i našimi dvěma dětmi. Nabízíme pouze to, o čemž jsme přesvědčeni, že je to kvalitní a dobré.
Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

ALT

ALTALT

Sledujte náš videokanál

Bublifuk - Megabubliny

Nejlepší bublifuk na trhu a příslušenství na tvoření mega bublin! Vytvořit si sám opravdu velké bubliny je snadné i pro vaše děti. 

JAK VYTVOŘIT OBŘÍ BUBLINU?
S naším bublifukem je to velice snadné! Potřebujete pouze:

  • bublifuk - naší speciální bublinovou směs
  • šňůrku na tvorbu mega bublin (v nabídce máme několik druhů, každá má své kouzlo)
  • misku
  • vhodné prostředí (bezvětří, nebo mírný vítr; čím méně slunce, tím lépe; vlhkost, která dělá bublinám dobře a tím déle pak vydrží)
  • Před prvním použitím propláchněte šňůrky pod teplou vodou a důkladně vyždímejte. Část speciální bublinové směsi nalijte do připravené mističky (nejlépe plast). Namočte šňůrku do směsi tak, aby šňůrka byla ponořena po celé délce jejího obvodu, nechejte okapat přebytečnou směs zpět do misky. Rozevřením šňůrek tvořte megabubliny.
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 10
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 10

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Souhlasím se vším
Nastavení
Nesouhlasím