Šanami - nejen šátky na nošení miminek

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy ŠaNaMi vyrábějící od roku 2004 šátky na nošení miminek. Sortiment vybraný pro náš e-shop je prověřený a otestovaný námi i našimi dvěma dětmi. Nabízíme pouze to, o čemž jsme přesvědčeni, že je to kvalitní a dobré.
Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

ALT

ALTALT

Sledujte náš videokanál

Houpačka závěsná

Lze použít jako kolébku pro miminko a později i jako houpačku. Vhodná od narození do 3 let věku. Vyrobena z přírodních materiálů, bukového dřeva a bavlněného plátna. K snadnému upevnění lze dokoupit závěsné zařízení.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
2 419 Kč
katalogové číslo: 173347
záruka:24 měsíců
výrobce:Petite Planete
cena bez DPH:1 999,17 Kč
cena vč. DPH:2 419 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Lze použít jako kolébku pro miminko které v kolébce leží, z houpačky vidí i po okolí a hlavička je v houpačce vyvýšená. Kolébka má dvě velikosti jednoduše nastavitelné a lze ji lehce upravit dle velikosti miminka.

Větší - cca půl roční děťátko již může využívat houpačku. Používá tak, že nožičkama se posadí do otvorů, ručkama se může chytnout dřevěné konstrukce a bezpečně se může houpat. Kolébku je možné zavěsit tak, aby se děťátko dotýkalo nožkama o zem, a mohlo se tak bezpečně odrážet od země.

Vyrobena z přírodních materiálů, bukového dřeva a bavlněného plátna.

Větší velikost rozměr otvorů na provléknutí provazu je cca 63x39cm, menší velikost je 51x28cm.

K snadnému upevnění lze dokoupit samosvorné závěsné zařízení upevnitelné nad jakékoliv zárubně dveří nebo držák na klřídlo dveří. Odpadá složitá montáž, zvládne každá maminka- jednoduše lze přemístit kamkoliv. Vhodné i na dovolenou.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Souhlasím se vším
Nastavení