Zuii - Bio certifikovaná tužka na obočí - Cocoa

Kód zboží: 3913243

Díky pěkně upravenému obočí působí obličej ihned mladší. Bio tužka na obočí zhustí a konturuje Vaše obočí a přitom působí absolutně přirozeně. Až s upraveným obočím je líčení kompletní.

  • Cena vč. DPH:495 Kč
  • Cena bez DPH:409 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Zuii - Bio certifikovaná tužka na obočí - Cocoa

Díky pěkně upravenému obočí působí obličej ihned mladší. Bio tužka na obočí zhustí a konturuje Vaše obočí a přitom působí absolutně přirozeně. Až s upraveným obočím je líčení kompletní.

Bio tužka na obočí představuje perfektní pokrok ve vývoji klasických tužek na obočí. Konzistence tuhy vychází z nové generace vylepšených receptur, které zaručují přirozený vzhled a lepší odolnost. Důmyslný otočný mechanismus bio zvýrazňovače na obočí od ZUII, zabraňuje přehnanému nánosu a v kombinaci s odolnou, sešikmenou a pudrovitou tuhou, působí velmi přirozeně.
 
Tato nově vyvinutá bio tužka na obočí, tak lehce zapadá do vyšší ligy profesionálních produktů designerského make-upu. A aby vaše obočí vypadalo stále hustě a atraktivně, byl také kladen důraz na ošetřující komponenty bio zvýrazňovače obočí. Včelí a kandelilový vosk rozmazlí chloupky obočí a propůjčí jim ušlechtilý lesk. Vitaminy A a E obsažené ve tvarovacím karnaubském vosku, mohou podpořit silnější růst.
 
Posilte výraznost vašeho obočí s bio tužkou na obočí od ZUII ORGANIC!

Složení: karnaubský vosk*, včelí vosk*, slunečnicový olej*, bambucké máslo*, olej ze zimostrázu čínského* (jojoba), ricinový olej*, kandelilová vosk*, ester kyseliny askorbové a palmitové, vitamín E, glyceryl, slída,
může obsahovat (+/-): CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
* Certifikované bio složky
 
Zuii Organic je australská bio dekorativní kosmetika nejvyšší kvality, vhodná i pro profesionální použití.

Vyrobeno v Austrálii.

Komentáře
Výrobci
Způsoby dopravyKontakt

Jan Adamec
V Sítinách 489
517 21 Týniště nad Orlicí
E-mail: sanami@centrum.cz
Telefon: 499 599 250
Mobil: 605 327 450

Možnost osobního vyzvednutí

Široký sortiment ihned k odběru

Nutno se předem ohlásit. Více...