Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Hvozdík - růžový

Kód zboží: 3913249

První vlaštovka nových silnějších žakárových šátků ze 100% bavlny natkané na zkoušku. Jedná se o první kousky připravonané nové kolekce.

  • Cena vč. DPH:2 070 Kč
    79 EUR
  • Cena bez DPH:1 711 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Hvozdík - růžový

Další vlaštovka nových silnějších žakárových šátků ze 100% bavlny natkané na zkoušku. Jedná se o první kousky připravonané nové kolekce. Jedná se o stejný typ šátků jaké byly poslány do světa na testování se vzorem rybek. Názory a zkušenosti testujícíchsi můžete přečíst v naší facebookové skupině "Nosíme v Šanami"

Šátek na nošení dětí a miminek s podélným žakárovým vzorem ze 100% česané bavlny vyrobená v České republice, na základě našeho grafického návrhu. Jedná se o silnější nosný šátek (290g/m2) vhodný pro celé nosící období. Do výroby těchto šátků jsme promítli naše dlouholeté zkušenosti a připomínky našich zákazníků.

K dispozici jsou i 2ks popletených rybek, které se rozhodly, že nepoplavou jako ostatní po délce šátku, ale vydaly se napříč. Príště si dáme pozor a již se to nestane. Máte jedinečnou příležitost vlastnit vzor, který je pouze ve 2 kusech.

Vzor šátku je tvořen speciální žakárovou technikou. Pro dosažení co nejlepších vlastností šátku je v osnově použito nebarvené a nebělené bavlny. Díky tomu jsou tato vlákna neporušena a zůstávají co nejjemnější. To dodává šátku jeho hebkost, jemnost, pružnost a plnost na omak.

Barevnost šátku dodávaji tedy pouze obarvené útkové nitě. K barvení jsou použity nejkvalitnější netoxické barvy bez použití tězkých kovů atestované pro děti do 3 let.

Délka šátku je nově měřena po délce jedné strany a cíp šátku je tedy navíc viz. obrázek.
Šířka šátku je 67cm.
Gramáž: cca 290g/m2

 Dékla šátku na nošení dětí

Šátek lze prát běžnými pracími prostředky v pračce při teplotě do 40°C, žehlit na 3 (nejlépe mírně vlhké). Udávaná délka šátku je před vypráním, srážlivost max. 3 - 7%.

Vzor i jeho barevnost uvítají jak ženy/ maminky, neurazí však ani nosící otce. Uklidňující a přitom zajímavý motiv navrhovala vystudovaná česká textilní návrhářka.

Spolu se šátkem je dodáván tištěný návod na vázání šátku a instruktážní DVD.

Nevíte jakou vybrat délku šátku? Na základě našich zkušeností vám pro vaši informaci nabízíme tabulku s přehledem délek šátků na nošení dětí potřebných na různé úvazy v závislosti na Vaší konfekční velikosti.
Pokud si nejste jisti výběrem délky kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky na čísle 605 327 450

Konfekční velikost dámská Kolébka, Nošení na boku Klokan, Batoh Vázání křížem Kříž s kapsou
Do 36 2,5m 3,5m 4m 4m
36 - 38 3m 4m 4,5m 4,5m
40 a více 3m 4m 4,8m 5m

 

Komentáře
Výrobci
Způsoby dopravyKontakt

Jan Adamec
V Sítinách 489
517 21 Týniště nad Orlicí
E-mail: sanami@centrum.cz
Telefon: 499 599 250
Mobil: 605 327 450

Možnost osobního vyzvednutí

Široký sortiment ihned k odběru

Nutno se předem ohlásit. Více...