Přírodní deodoranty

Na českém trhu jedinečná receptura přírodních deodorantů kombinuje působení multifunkčních emulgátorů a zinečnatých iontů do silných antimikrobiálních účinků. Rostlinné deodoranty mají mírný antiperspirační účinek díky obsahu organicky vázaného zinku, a tak nebrání přirozeným funkcím pokožky.

Antimikrobiální složky pohlcují bakterie způsobující pach potu. Éterické oleje jsou fixovány na speciálním škrobu a dochází tak k jejich pozvolnému uvolňování v závislosti na teplotě. Čím více se zvyšuje tělesná námaha a teplota, tím více účinných látek se uvolňuje - dochází k postupnému vytěsňování navázaných éterických olejů. Obsažený zinklaktát napomáhá zklidnění podrážděné pokožky, takže deodoranty jsou vhodné i po holení či depilaci.
Unikátní rostlinné deodoranty Nobilis Tilia jsou certifikovanou přírodní kosmetikou, neobsahují talek ani hliník. Pro vaši pohodu dodáváme deodoranty v praktickém roll-on balení.
  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Nobilis Tilia - Deodorant šalvěj CPK

Deodorant s unikátním pozvolným účinkem je vhodný při nadměrném pocení, má povznášející osvěžující vůn Deodorant má mírný antiperspirační účinek a nebrání přirozeným funkcím pokožky.

Skladem
Cena:249 Kč

Nobilis Tilia - Přírodní deodorant pro muže

Deodorant s unikátním pozvolným účinkem uvolňuje éterické oleje v závislosti na tělesné teplotě. Deodorant má mírný antiperspirační účinek a nebrání přirozeným funkcím pokožky. Napomáhá zklidnění podrážděné pokožky..

7dní
Cena:259 Kč

Nobilis Tilia - Deodorant růže CPK

Deodorant s unikátním pozvolným účinkem, vhodný pro ženy, uvolňuje napětí a posiluje vnímání ženskosti. Deodorant má mírný antiperspirační účinek a nebrání přirozeným funkcím pokožky.

Na dotaz
Cena:289 Kč
Výrobci
Způsoby dopravyKontakt

Kontaktní osoba:
Hana Adamcová
V Sítinách 489
517 21 Týniště nad Orlicí
E-mail: sanami@centrum.cz
Telefon: 499 599 250
Mobil: 605 327 450

Možnost osobního vyzvednutí

Široký sortiment ihned k odběru

Nutno se předem ohlásit. Více...