Šanami - nejen šátky na nošení miminek

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy ŠaNaMi vyrábějící od roku 2004 šátky na nošení miminek. Sortiment vybraný pro náš e-shop je prověřený a otestovaný námi i našimi dvěma dětmi. Nabízíme pouze to, o čemž jsme přesvědčeni, že je to kvalitní a dobré.
Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

ALT

ALTALT

Sledujte náš videokanál

Masážní olej Jakoubek

Masážní olej při prořezávání zoubků a pro zmírnění ušních a krčních zánětů. Popis: Éterické oleje heřmánku římského a levandule pomáhají zmírnit bolest a ošetřit případné záněty při prořezávání pr …
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
139 Kč
katalogové číslo: 3212371
záruka:24 měsíců
výrobce:Nobilis Tilia
cena bez DPH:114,88 Kč
cena vč. DPH:139 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Masážní olej při prořezávání zoubků a pro zmírnění ušních a krčních zánětů. Popis: Éterické oleje heřmánku římského a levandule pomáhají zmírnit bolest a ošetřit případné záněty při prořezávání prvních zoubků. Masážní směs jemně vtíráme do tváře a oblasti kolem uší, kdykoliv je třeba. Pomáhá též zmírnit ušní a krční záněty. Olej používáme od devátého týdne věku dítěte. Použití: Olej jemně vtíráme do tváře a oblasti kolem uší, kdykoliv je třeba. Složení: Panenský slunečnicový olej, směs éterických olejů.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Souhlasím se vším
Nastavení