Kouzlo v minutě

Kód zboží: 3913379

Překvap své přátele těmi nejúžasnějšími triky! V každém balíčku najdeš jedno z 24 kouzel včetně návodu k jeho provedení a jeden trik navíc jako bonus. Se skvělými a vtipnými kouzly se staneš králem jakékoli oslavy.

  • Cena vč. DPH:99 Kč
  • Cena bez DPH:82 Kč
  • Původní cena:125 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Kouzlo v minutě

Překvap své přátele těmi nejúžasnějšími triky! V každém balíčku najdeš jedno z 24 kouzel včetně návodu k jeho provedení a jeden trik navíc jako bonus. Se skvělými a vtipnými kouzly se staneš králem jakékoli oslavy. A co teprve, až uspořádáš své vlastní velké vystoupení!

Balíček je neprůhledný, nelze vybrat konkrétní druh.

Rozměr sáčku cca 16,5 x 12 cm (V x Š).

Kouzelnické rekvizity, se kterými ohromíte a pobavíte kamarády, rodiče a třeba i učitele ve škole. Každý sáček obsahuje 1 kouzelnický trik a návod k jeho provedení. Triky z Vás udělají iluzionistu během chvilky. Triky jsou snadné k provedení, ale složité k odhalení. Kouzlo v minutě! Vhodné pro děti od 6 let, ale zabaví se s nimi i dospělí. Skvělý nápad na dárek pro spolužáka, kolegu v práci nebo jen tak pro radost.

Úspěšný kouzelník Mac King Vám v animované podobě předvede spolu s asistentem opičákem Lewisem různá kouzla v minutě. V několika krocích, znázorněných na ilustrovaném návodu přibaleném ke každému kouzlu, úspěšně předvede trik každému začínajícímu mágovi. Tyto kouzla se můžete naučit v minutě a výborně se u nich pobaví kouzelník i divák. Na zadní straně je ještě bonusový trik, k jehož předvedení není potřeba zvláštní vybavení, zcela postačí běžné věci, které najdeme jistě všichni doma.

V jednom pytlíčku je jedno kouzlo. Celkem je 24 pytlíčků (24 kouzel). Do sáčku není vidět a tak budete překvapení jaké kouzlo je právě v tom Vašem.

 

Kouzelnické rekvizity, potřeby a pomůcky.

Komentáře
Výrobci
Způsoby dopravyKontakt

Kontaktní osoba:
Hana Adamcová
V Sítinách 489
517 21 Týniště nad Orlicí
E-mail: sanami@centrum.cz
Telefon: 499 599 250
Mobil: 605 327 450

Možnost osobního vyzvednutí

Široký sortiment ihned k odběru

Nutno se předem ohlásit. Více...