JACK N´ JILL - dětský zubní kartáček - zajíc

Kód zboží: 3913186

Zubní kartáček Jack N' Jill je vyroben z kukuřičného škrobu a je tedy biologicky rozložitelný a recyklovatelný. Je první svého druhu na světě, speciálně navržený pro děti, navíc je extra měkký, vejde se do malých dětských ručiček.

  • Cena vč. DPH:117 Kč
  • Cena bez DPH:97 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

JACK N´ JILL - dětský zubní kartáček - zajíc

Zubní kartáček Jack N' Jill je vyroben z kukuřičného škrobu a je tedy biologicky rozložitelný a recyklovatelný. Je první svého druhu na světě, speciálně navržený pro děti, navíc je extra měkký, vejde se do malých dětských ručiček a je vhodný již od prvních zoubků.

Neobsahuje BPA a PVC.

Před a po použití důkladně omyjte. Aplikujte malé množství (velikosti hrášku) přírodní zubní pasty Jack N' Jill na kartáček. Zoubky čistěte minimálním tlakem a krouživými pohyby.
Vyměňte kartáček každých 8 týdnů a také po nemoci. Štětinky nechte vysušit za přístupu vzduchu. Kartáček můžete sterilizovat, ale nepoužívejte jej bez dozoru dospělých, nežvýkejte ho ani nekousejte.

Složení: Neobsahuje BPA a PVC. Kartáček má ručku vyrobenou ze 100 % kukuřičného škrobu (geneticky nemodifikovaného) a měkkých nylonových štětinek.

Komentáře
Výrobci
Způsoby dopravyKontakt

Kontaktní osoba:
Hana Adamcová
V Sítinách 489
517 21 Týniště nad Orlicí
E-mail: sanami@centrum.cz
Telefon: 499 599 250
Mobil: 605 327 450

Možnost osobního vyzvednutí

Široký sortiment ihned k odběru

Nutno se předem ohlásit. Více...