Dino - Vipo na cestách

Kód zboží: 3912593

Naučná hra s pejskem Vipem a jeho kamarády. Nasbírejte s pejskem Vipem a jeho kamarády co nejvíce pohlednic z cest a vyhrajte. Hra má za úkol zábavnou formou seznámit děti se státy Evropy a severní Afriky,

  • Cena vč. DPH:229 Kč
  • Cena bez DPH:189 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Dino - Vipo na cestách

Naučná hra s pejskem Vipem a jeho kamarády. Nasbírejte s pejskem Vipem a jeho kamarády co nejvíce pohlednic z cest a vyhrajte.

Hra má za úkol zábavnou formou seznámit děti se státy Evropy a severní Afriky, procvičit je v počítání a hlavně jim ukázat jednotlivé státy. Jejich polohu, památky a zajímavosti.

  • Jednoduchá hra, které porozumí i 4-leté děti.
  • Nápaditý design, pestré barvičky se dětem líbí
  • Jedna hra zabere dvěma hráčům okolo 15 minut, dítě se tedy brzy neunaví a neztrácí pozornost.
  • O jednotlivých zemích se dá s dětmi diskutovat, na kartičkách jsou obrázky s typickým jídlem, předmětem nebo památkou daného státu.
  • Dítě má možnost hru ovlivnit, může si samo vybírat, kam bude cestovat, kterou zemi je z hledicka bodů a počtu kartiček výhodnější navštívit.

Stručná pravidla: hráč hodí kostkou a přemístí figurku na území státu, kde je vyobrazena kostka s příslušným počtem bodů. Přitom má na výběr ze 3-4 různých států. Jakmile se přesune do nové země, může si vzít jednu z kartiček této země. Karty mají bodové hodnocení od 1 do 3 (hráč je nevidí, jsou otočené). Pokud už v dané zemi není možné vzít žádnou kartu, hráč kartu nezískává a zůstává bez bodů. Hra končí v okamžiku, kdy si hráči rozeberou všechny karty. Vítězem se stává hráč s nejvyšším počtem bodů.


Hra obsahuje:
1 herní plán
31 hracích karet
6 barevných figurek
1 bodovou kostku
1 pravidla

Počet hráčů: 2-6

Doba hraní: 20 min.

Věk hráčů: 5-99 let

Komentáře
Výrobci
Způsoby dopravyKontakt

Jan Adamec
V Sítinách 489
517 21 Týniště nad Orlicí
E-mail: sanami@centrum.cz
Telefon: 499 599 250
Mobil: 605 327 450

Možnost osobního vyzvednutí

Široký sortiment ihned k odběru

Nutno se předem ohlásit. Více...