Batolini - Svrchní plenky - polyesterky - BatoliniPlus - vanilka
katalogové číslo: | 3913005 |
záruka: | 24 měsíců |
výrobce: | Batolini |
cena bez DPH: | 139,67 Kč |
cena vč. DPH: | 169 Kč |
Nová generace svrchních plenek Batolini s vylepšeným zpracováním a velmi kvalitními suchými zipy.
Svrchní plenky se suchým zipem. Používají se jako vrchní vrstva látkových plen, jak klasických tak kalhotkových. Jsou vyrobeny z měkké polyesterové pleteniny s prodyšnou polyuretanovou vrstvou. Jedná se o pleteninu, ne tkaninu, takže jsou velmi elastické, tvarově se dobře přizpůsobují a mají měkký lem kolem nožiček a všitý lem, který chrání oblečení před provlhnutím. Hodí se ke "všem" druhům kalhotkových plenek.
Při výběru velmi kvalitních materiálů jsme dbali na to, aby nedráždily pokožku a byly šetrné k životnímu prostředí.
Kalhotky velmi rychle schnou, při přebalování je střídejte a nechte je vždy proschnout. Pokud nedojde k jejich znečištění není nutné je prát po každém použití.
Perou se ručně v teplé vodě
KALHOTKY NIKDY NEPOKLÁDEJTE PŘÍMO NA TOPENÍ polyuretanovou vrstvou ani je příliš nenatahujte.
Případné prodyšné švy lze snado ošetřit pomocí vosku na vlnu, kterým švy utěsníme. Vosk po nanesení na švy je dobré ještě zasušit fénem.
Ke kalhotkovým plenkám stačí 2 - 3 ks pro novorozence, v případě používání s klasickými čtvercovými plenkami, doporučujeme o 1-2 ks navíc.