Šanami - nejen šátky na nošení miminek

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy ŠaNaMi vyrábějící od roku 2004 šátky na nošení miminek. Sortiment vybraný pro náš e-shop je prověřený a otestovaný námi i našimi dvěma dětmi. Nabízíme pouze to, o čemž jsme přesvědčeni, že je to kvalitní a dobré.
Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

ALT

ALTALT

Sledujte náš videokanál

Batolini - Svrchní plenky - polyesterky - BatoliniPlus - vanilka

Svrchní plenky se suchým zipem. Nová varianta svrchních polyesterek Batolini se skvělým zpacováním. Používají se jako vrchní vrstva látkových plen. Vyrobeny z měkké polyesterové pleteniny s prodyšnou polyuretanovou vrstvou.
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
169 Kč
katalogové číslo: 3913005
záruka:24 měsíců
výrobce:Batolini
cena bez DPH:139,67 Kč
cena vč. DPH:169 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Nová generace svrchních plenek Batolini s vylepšeným zpracováním a velmi kvalitními suchými zipy.

Svrchní plenky se suchým zipem. Používají se jako vrchní vrstva látkových plen, jak klasických tak kalhotkových. Jsou vyrobeny z měkké polyesterové pleteniny s prodyšnou polyuretanovou vrstvou. Jedná se o pleteninu, ne tkaninu, takže jsou velmi elastické, tvarově se dobře přizpůsobují a mají měkký lem kolem nožiček a všitý lem, který chrání oblečení před provlhnutím. Hodí se ke "všem" druhům kalhotkových plenek.

Při výběru velmi kvalitních materiálů jsme dbali na to, aby nedráždily pokožku a byly šetrné k životnímu prostředí.

Kalhotky velmi rychle schnou, při přebalování je střídejte a nechte je vždy proschnout. Pokud nedojde k jejich znečištění není nutné je prát po každém použití.

Perou se ručně v teplé vodě

KALHOTKY NIKDY NEPOKLÁDEJTE PŘÍMO NA TOPENÍ polyuretanovou vrstvou ani je příliš nenatahujte.

Případné prodyšné švy lze snado ošetřit pomocí vosku na vlnu, kterým švy utěsníme. Vosk po nanesení na švy je dobré ještě zasušit fénem.
Ke kalhotkovým plenkám stačí 2 - 3 ks pro novorozence, v případě používání s klasickými čtvercovými plenkami, doporučujeme o 1-2 ks navíc.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu.

Souhlasím se vším
Nastavení